kurumsal

TEKNO-SET  SEKTÖRDEKİ LİDER KURULUŞ

1989 yılında kurulan Tekno-Set Ltd.Şti eğlence sektöründe faaliyet gösteren ilk firmalar arasındadır.

Ürünlerimizin imalatını, ithalatını, satış ve işletmesini yapmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana sayısız otel, tatil köyü, AVM, belediye ve özel kuruluşa makine satışı, işletmesi ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllar sektördeki tecrübemiz , kaliteli ürün ve satış sonrası müşteri memnuniyeti bizi bu sektördeki öncü kuruluş yapmaktadır

Ürünlerimizi; sektördeki gelişmeler ve Dünya çapındaki fuarlar takip ederek, ve bizzat yerinde görerek seçmekteyiz. Müşteri talepleri de ürün yelpazemizin oluşturulmasında dikkate alınmaktadır.

İthalat ve satış dışında işletme konusunda da Türkiye'nin bir çok bölgesinde sayısız AVM ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

Firmamız imalat ve ithalat dışında da yatırımlar yaparak kendi işletmelerini kurmuştur.

Amacımız; kaliteli ürün, satış sonrası hizmet ve teknik servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Konusunda uzman personelimiz ile sorunsuz satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerimiz bizi sektörün en güvenilir firmalarından biri yapmaktadır.

Ürün gruplarımız; air hockey, basket makineleri, kiddie rides, box, akülü araçlar, biletli makineler, hediye, makineleri, tokmaklı oyun makineleri, carousel, tren grupları, otomobil yarışları, motor yarışları, silahlı oyunlar, soft play, simülatör, foto kabin, lunapark makineleri, şişme gruplar gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

 

Adres : 1354.cadde (eski 21.cadde) 1360 .sokak No: 13 Ağaç İşleri Sitesi İvedik O.S.B. Ostim/ANKARA Tel No : 0312 394 02 90 Fax No : 0312 394 02 99

Online : 1 Bugün : 39 Toplam : 345950
Copyright © 2013 Tekno-set. Her hakkı Saklıdır. Piksel Bilişim